Logistikateenused Edenevale ärile
-0 °C a1 +0 °C a1
-0 °C a2 +0 °C a2

Teenused

3 PL teenused

Teades, kui keeruline on ärilahenduste korralik välja töötamine, oleme valmis Teid logistikaprobleemide lahendamisel aitama. Saate valida nii kompleksse 3PL laohaldusteenuse kui ka iga vajaliku teenuse eraldi. Meie teenused hõlmavad toodete märgistamist, pakendamist, kaupade pikaajalist või lühiajalist ladustamist meie ladudes, toodete transporti, dokumentide haldamist ja muud.

Rohkem Rohkem
0 Keskmiselt täidetud tellimust iga kuu

Teenused

Kaubavedu

Me teame, kui oluline on kaubavedu ettevõtluse arendamisel, seepärast püüame seda võimalikult tõhusaks muuta. Me uuendame ja laiendame regulaarselt sõidukiparki, samuti jälgime kaupade liikumist uusimate programmidega. Korraldame kaupade vedu Eestis, osakoorma vedu kõigis Balti riikides ja Euroopas, teostame väikeste lastide vedusid, rahvusvahelisi vedusid ja jahutatud toodete vedu. Kas olete huvitatud meie teenustest? Võtke meiega ühendust ja arutame üksikasju.

Rohkem Rohkem
0 Üle Veose iga päev
0 Üle Veose iga päev

Teenused

Ekspedeerimine

Meie välja arendatud jaotusvõrk võimaldab Teil ellu viia kiireid ja piiramatuid äriarendusstrateegiaid või organiseerida kiireid, ühekordseid saadetisi Balti ja Euroopa riikidesse. Toimetame kohale iga päev umbes 600 saadetist ja tarnime kauba Balti riikidesse 24 tunni jooksul. Vastavalt Teie vajadustele koostame marsruudi, leiame juhi ja tagame, et teie last jõuab sihtkohta kiiresti ja ohutult. Ekspedeerimine on rohkem kui vaid kaupade transport. Las BLS-i meeskond hoolitseb selle eest.

Rohkem Rohkem
-0 °C a5 +0 °C a5
-0 °C a6 +0 a6

Teenused

4PL

Püüame muuta äri arendamise Teie jaoks võimalikult lihtsaks, seega oleme valmis logistikahalduse üle võtma. Vajadusel saate valida kompleksse 4PL teenuse või üksikud teenused vastavalt vajadusele. Näiteks kauba ostmine tarnijalt kolmepoolse lepingu alusel, kõik transporditeenused ja kaupade ladustamine. BLS-i meeskond aitab lahendada kõik logistilised väljakutsed, millega Teie ettevõtte silmitsi seisab. Pakkumise saamiseks võtke meiega ühendust.

Rohkem Rohkem
0 Rohkem kui laopinda kokku
0 Rohkem kui laopinda kokku

Teenused

Laoteenused

Oleme uhked, et oleme üks suurimaid logistikaettevõtteid Balti riikides, omades enam kui 92 800 ruutmeetrit laopinda. Mõistame täielikult, kui palju tähelepanu nõuab kaupade nõuetekohane ja efektiivne ladustamine, nii et oleme valmis hoolitsema ka kõige väiksemate detailide eest. Alates toodete nõuetekohastest ladustamistingimustest, aegumiskuupäeva tõhusast haldamisest ja varude kontrollist kuni toodete kiire transportimiseni. BLS-i laoteenused - Teie ettevõtte tõhusaks arendamiseks.

Rohkem Rohkem
0 miljonit Iga kuu rohkem kui märgistatud toodet balti Riikides

Teenused

Kauba ja toodete märgistamine

Me teame, et ohutu ja tõhus transport on võimalik ainult siis, kui kaup on korralikult ette valmistatud ja nõuetekohaselt käideldud. Kauba vastutustundlik märgistamine aitab vähendada kahjustamise ohtu transpordi või laadimise ajal ning suurendada lasti käitlemise efektiivsust. Meie professionaalide meeskond võtab vastutuse, et iga last on korralikult märgistatud ja jõuab sihtkohta ohutult ja kiiresti. Pole kahtlustki - võite selle ülesande rahuliku südamega BLS-i professionaalide meeskonna hooleks jätta.

Rohkem Rohkem